0

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajse çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, përcjell ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Brikena mbrëmë ka dal, ndërsa e veshur me shumë stil, dhe e kombinuar mirë, ajo ka shkëlqyer. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE