0

Ariana Fejzullahu është një personazh shumë i përfolur në publik.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahut dhe më vonë famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari tani pop resin të bëhen prindër për herë të katërt.

Ariana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijkë’ burrin e saj, Ermal Fejzullahun. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE