0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit, Ermal Fejzullahut.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë të jetë përherë në vëmendje të publikut dhe medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe, e veshja e saj si çdo herë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE