0

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leonorajakupi-mp4″]

Se fundmi, Leonora është shfaqur e veshur me komplete rrugëve të Prishtinës.

Modeli i tyre unik ka bërë që në këtë veshje ajo të tërheq gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE