0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leaarta-mp4″]

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me publikun një foto ku shihet e veshur si nuse. /ORAvip/

SHPËRNDAJE