0

Loreta Kacka është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që për publikun është e njohur me emrin artistik Lori.

Këngët e saj janë të pëlqyera shumë nga publiku shqiptar, shkruan ORAvip.

Lori është shumë e përfolur sidomos për stilin e veçantë të veshjes.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE