0

Fjolla Morina sjell setin e ri fotografik, mahnit e veshur me fustanin e kuq

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina është mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Në disa postime të fundit, ajo ka zgjedhur të publikojë setin e ri fotografik, teksa mahnit fansat e saj.

Bukuroshja bionde u shfaq me një fustan të kuq, që bënte t’i theksoheshin tiparet e mrekullueshme trupore.

Flokët i kishte të kapura prapa kokës, kurse për makijazh ajo shkoi me disa nuanca më të errëta.

Postimi mori me mijëra komente nga mbështetësit e saj, duke përshkruar se sa tërheqëse dukej këngëtarja.

Ndërkaq, ditëve të fundit ajo mori vëmendje të madhe, pas imazheve që publikoi me bashkëshortin në Ditën e të Dashuruarve.

SHPËRNDAJE