0

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAvip.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aidad-mp4″]

E martesa duket se e ka zbukuruar edhe me shumë këngëtaren kosovare.

Ajo ka publikuar një foto sot ku shfqet e veshur me fustan gjigant.

Në këtë pamje ajo po duket një nuse shumë tërheqëse. /ORAvip/

SHPËRNDAJE