0

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën, përcjell ORAvip.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale.

Se fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur bukur dhe shumë me stil.

E veshur me dallam të qendisur krejt me dorë dhe me një fustan të gjatë e të kuq, Belkiz po duket nusja me e bukur e momentit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE