0

Seriali vendor ‘O sa mirë’ ka sjell shumë figura të reja në aktrim.

Një prej aktoreve që bëri famë pikërisht nga ky serial është edhe Arta Elezaj me rolin e ‘Xhakartës’,.

Arta vazhdon të komentohet për pamjen dhe linjat e saj impressive, përcjell ORAinfo.

Arta se fundmi ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me shumë stil. E veshur në mënyrë profokuese, aktorja shfaqet super joshëse.

Kujtojmë që Arta përveç rolit në ‘O sa mirë’, kohëve të fundit është angazhuar edhe në një serial në Shqipëri. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE