0

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me dy mikesha të saj dhe të trija po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE