0

Lidhja me Majkun është ajo që e bëri Majlindën të njohur për publikun.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram.

Sonte ajo ka publikuar disa pamje ku tregon se ka dalur me shoqet e saj.

Secila po duket më e bukur se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE