0

Afra Saracoglu dhe Çaglar Ertugrul janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Ata rrëmbyen rolet e ‘Exhesë’ dhe të ‘Jagizit’ në serialin tejet të pëlqyer, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jashtë serailit ata janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private madje edhe për një lidhje të mundshme më shumë se shoqërore.

Kjo po diskutohet shumë nga mediet turke e së fundi Exhe edhe i ka bërë një koment në Instagram Jagizit ku ka treguar se po ‘çmendet’ pas tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE