0

Besiana Behluli është vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAvip.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAvip/

SHPËRNDAJE