0

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica para një muaji u bë nënë për herë të dytë.

Ajo e pagëzoi vajzën e dytë me emrin, Mara dhe fotot e saj i kemi parë që në ditën e parë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqëri. Këtë e ka bërë të ditur vet Kaltrina e cila ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE