0

Remzie Osmani pas dasmës madhështore të djalit është ftuar në një intervistë.

Përveç pyetjeve të tjera atë e pyetën edhe se cilën e ka më afër, Shyhreten apo Shkurtën.

“Më zure ngushtë, të dyja janë të mira. Këtu është gjynah me bo dallime. Kam shoqëri me të dyjat, më afër qëndroj me Shyhreten, por me të dyja kam shoqëri” ka thënë Osmani.

Kujtojmë që Shkurte Feja dhe Shyhrete Behluli kanë një kohë të gjatë që nuk flasin me njëra tjetrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE