0

Fjolla Svirca është tani një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Alban Mehmetit, përcjell ORAinfo.

Fjolla është gjithmonë në qendër të medieve rozë e krejt kjo falë paraqitjeve të saj.

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale me imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka hapur një pyetsor në Instastory.

Dhe në pyetjen për raportin me vjehrrën, ajo ka treguar se ka raport shumë të mirë me nënën e Albanit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE