0

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe tani është një ndër moderatoret më të pëlqyera në publik.

Kaltrina Mikushnica komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë, dhe vajzës së saj të dytë ia la emrin, Mara.

E sot, pak ditë pasi lindi vajzë, Kaltria publikoi foton më të ëmbël me dy vajzat e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE