0

Nexhat Osmani dhe gruaja e tij po vazhdojnë shumë të përfolur në publik e në media.

Ishte gruaja e tij, Xhevahirja ajo që mori gjithë vëmendjen në dasmën e djalit të Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto nga pushimet në Zvicërr.

E nga fotot që i ka publikuar, ajo shihet krejt ndryshe nga dasma./ORAifno/

SHPËRNDAJE