0

Po martohet djali i Remzie Osmanit.

Ata kanë bërë një dasmë të madhe, ku ka shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Nusja u shfaq me vellon e parë dhe po dukej tejet bukur.

Ndërsa edhe dhëndri ka veshur dy palë rroba dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE