0

Tuna vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Tuna përmes një postimi sot, na ka njoftuar me babain e saj, të cilin i ngjanë shumë, sidomos tek pjesa e syve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE