0

Dani është ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai është shumë i dashur për publikun dhe pothuajse të gjitha këngët e tij kanë rezultuar të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Dani ka një familje shumë të mirë, e sidomos vajzën e cila është një bukuroshe e vërtetë.

E më parë u kemi prezantuar me të, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar.

E padyshim këtë e ka bërë vetëm për foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE