0

Loredana Zefi është repartistja e njohur kosovare dhe gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Mozzikut.

Ajo këto ditët e fundit është shumë e komentuar në publik pasi u akuzua nga një çift zviceran se ka vjedhur disa mijë franga zviceranë, përcjell ORAinfo.

Pasi u diskutua shumë në media, Loredana ka dalë në një konferencë për media ku ka deklaruar se është e pafajshme.

Ajo duket se është qetësuar pas kësaj ngjarje dhe sot ka vazhduar xhirimet e klipit të ri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE