0

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Lulja ka publikuar një foto nga pushimet, në të cilën shihet pa grim dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE