0

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Gjiko pata katër muajve u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita ka treguar për herë të parë se gjatë shtatzënisë ka shtuar 17-18 kilogramë.

E 12 nga ato i humbi që në javët e para të lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE