0

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. E pa rregulluar, Afrona duket person tjetër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE