0

Brenda shtëpisë së Naser Rafunës.

Aktori i famshëm Naser Rafuna kohëve të fundit është mjaftë aktiv në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta dhe mjaftë kurioze për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Nga këto pamje që pi i ndan edhe me fansat e tij, ai tregon lumturinë dhe qetësinë brenda familjes së tij tre anëtarëshe.

Ai së fundmi ndau edhe një imazh brenda shtëpisë së tij, të cilën e ka shkrepur me një mënyrë interesante duke renë në sy djali i tij në shkallë.

Ja shikojeni si duket nga brenda shtëpia.

SHPËRNDAJE