0

Nora Istrefi është ndër këngëtaret në të dashura për publikun.

Pas publikimit të këngës, Nora vazhdon të jetë shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE