0

Selen Soyder ishte për një kohë një ndër emrat më të përfolura në kinematografinë turke.

Ajo u bë shumë e njohur sidomos me rolin e saj të ‘Toprakut’ në serialin e njohur turk, ‘Lale Devri’, shkruan ORAinfo.

Me këtë rol u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer edhe në publikun shqiptar.

Tani, kaq vite pas serialit duket se ‘Topraku’ ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE