0

Roli i‘Filizit’ ishte ai që e bëri të njohur aktoren turke, Tuba Büyüküstün.

Po me këtë rol u bë e njohur dhe tejet e pëlqyer edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo përveç si aktore shumë e suksesshmë, shquhet edhe si një ndër femrat më të bukura turke.

Mirëpo, ajo tani ka ndryshuar shumë në pamje dhe është bërë një nënë tejet e përkushtuar në dy fëmijët e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE