0

Linda Jarani është aktorja nga Shqipëria dhe për një kohë shumë të shkurtër u bë tejet e njohur në publik.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Rozafës’ në serialin shumë të pëlqyer ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Edhe pse u largua nga seriali ajo mbeti përherë në kujtesën e shikuesve.

Linda është tejet aktive në rrjete sociale, dhe në ato e shohim se ajo pas serialit ka ndryshuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE