0

Engjëllusha Salihu edhe pse në moshë të re po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore.

Ajo këto ditë po përgatitet për këngën e saj të re dhe mbrëmë e ka përfunduar klipin e saj, përcjell ORAinfo.

Engji i përkujdes që çdo detaj në projektin e saj të ri të shkojë sa më mirë.

E kjo gjë e ka lodhur shumë atë pasi sot ka publikuar foto me të cilën na tregon sa shumë është lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE