0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Tani, ajo është një prej personazheve më të përfolura dhe krejt kjo falë paraqitjeve të saj gjithmonë elegante dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar foto me të cilën na ka prezantuar me shtëpinë e saj shumë luksoze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE