0

Nëntor Fetiu është emri I aktorit që për një periudhë shumë të gjatë ka qenë shumë I përfolur në publik e në media.

Ai u bë tejet I njohur me rolin e tij të ‘Korabit’ në serialin shumë të pëlqyer shqiptar’ Familja Moderne’ , përcjell ORAinfo.

‘Korabi’ tani është shumë më pak aktiv ne seriale e në filma, dhe duket se iu është përkushtuar familjes.

Ai është I martuar dhe ka një vajzë, por që është rritur shumë dhe që ngjan shumë me babain./ORAinfo/

SHPËRNDAJE