0

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë një ndër modelet më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ndonëse u bë e njohur si Miss Albania 2004, Agnesa famën më të madhe po e arrin tani pasi hapi markën e saj të veshmbathjeve ‘Agnesa Vuthaj’, përjcell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar në profesion, Agnesa është tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E sot, ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj, e cila duket se tani posa ka realizuar një set fotografik. Mirëpo, ajo çka bie në sy është se Agnesa dhe mbesa e saj ngjajnë kaq shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE