0

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, përcjell ORAinfo.

E Gëzimja po vazhdon të bëhet çdo ditë e më e përfolur.

Ajo shquhet për bukurinë e saj të veçantë, e e tillë Gëzimja ka qenë gjithmonë dhe këtë e dëshmojnë fotot e saj kur ishte adoleshente./ORAinfo/

SHPËRNDAJE