0

Albatrit Muqiqi është këngëtari shumë I njohur shqiptar dhe një ndër më të përfolurit tani në media e në publik.

Ai është djali i Merita Spahiut dhe Nystret Muqiqit, dhe i vetmi nga fëmijët e tyre që e trashëgoi talentin për muzikën, përcjell ORAinfo.

Albatriti ka edhe dy motra Albionën dhe Enean.

E meqë Albiona është tejet aktive në rrjete sociale, sot ka postuar një foto me motrën saj dhe që të dyja duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE