0

Adriana Matoshi u bë e njohur nga roli i saj si “Sasa” në serialin “O sa mirë”.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Sot, ‘Sasa’ feston ditëlindjen e saj të 39-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta qysh në orët e para të kësaj dite.

E një nga urimet ishte nga një mikeshë e saj, me një foto kur Sasa kishte flokë të zeza.

Me këtë pamje ajo po duket shumë më ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE