0

Arta tashmë është shumë e njohur për publikun, e tillë u bë si gruaja e Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur e tëra në të zeza dhe po duket mjaftë mirë.

Por, ajo që bie në sy është se Arta duket paksa e shkurtër në këtë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE