0

Sinan Vllasaliu është një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë.

Ai është që një kohë të gjatë në skenë dhe këngët e tij dëgjohen e këndohen me nostalgji nga të gjitha brezat, përcjell ORAinfo.

Sinani është edhe tani shumë aktiv me këngë të reja dhe shumë të pëlqyera për publikun.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më i ri, Sinani mbushi 56 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE