0

Adea Pula u bë e njohur si këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku po duket shumë e ‘zjarrtë’.

Por, ajo që bie në sy janë këmbët e Adeas, të cilat shihet se ia ka djegur dielli./ORAinfo/

SHPËRNDAJE