0

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona krahas profesionit të saj është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pasi është shumë aktive në rrjete sociale, ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar në dasmë bashkë familjen, e është kunata e saj, Erxhina ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE