0

Labi edhe këtë vit ka shumë befasi.

Kësaj radhe është dasma e improvizuar e Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës, shkruan ORAinfo.

Shumë artistë kanë qenë të ftuar në këtë mbrëmje.

E nga aty mund të shihni pamje të ndryshme dhe një atmosferë shumë e zjarrtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE