0

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAvip.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/egi-mp4-3″]

E në prag të Vitit të Ri, Egzona është kujdesur që të bëjë foto më dy vajzat e saj.

Pranë bredhit dhe të veshura si princesha, Egzona dhe dy vajzat e saj po shkëlqejnë në këtë imazh.

E nga frika e mësyshit, ajo fotografinë e ka përshkuar me dy figura kundër mësyeshit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE