0

Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur një nga femrat më të bukura në botë.

E njohur si njëra nga femrat më të bukura në botë, amerikanja Emily Ratajkowski, është parë dje në një dalje në New York.

Pak javë para lindjes, Emily ka ndryshuar shumë në dukje.

Emily zgjodhi xhinse të grisura me stil që ishin paksa të gjera dhe një palë atlete të bardha për rehati.

Emily ka vendosur që gjininë e bebes të mbajë enigmatike.

SHPËRNDAJE