0

Afrona Dika është modelja që në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata tani janë të fejuar dhe në pak muaj pritet ta bëjnë edhe dasmën, përcjell ORAinfo.

E kjo duket se e ka shtyrë Afronën të mësohet të bëhet e pavarur në ushqim.

Sot, ajo ka gatuar një ushqim për vete për të na treguar që po mësohet të bëhet e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE