0

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë enjohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale ajo sot ka postuar një foto me nënën e saj, dhe me këtë shohim se nëna e saj është shumë e re sa duken sikur motra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE