0

Neslihan Atagul është aktorja turke dhe një ndër më të pëlqyerat.

Me rolet dhe pamjen e saj, Neslihan arriti sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Është roli i ‘Nihanit’ në serialin ‘Kara Sevda’, ai që e bëri tejet të pëlqyer edhe në publikun e saj.

Ajo për vite është cilësuar si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, tani Nihani ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet që është ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE