0

Agnesa Vuthaj është modelja e njohur dhe shumë e suksesshme kosovare.

Ajo u bë tejet e përfolur që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Agnesa tani ka hapur një markë të sajën me veshmbathje për femra dhe që e kan quajtur, ‘Agnesa Vuthaj’.

Ndonëse e dimë për beqare, sot, Agnesa ka marrë një dhuratë shumë romantike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE