0

Suzana Tahiri, dikur ka qenë pjesë e skenës muzikore.

Ajo ka qenë këngëtare, dhe ishte pikërisht vajza e saj dje në një emision që tregoi se nëna dikur i ka kënduar.

Bëhet fjalë për nënën e Nora dhe Era Istrefit, Suzana Tahirin.

Nora ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’, ku shpalosi shumëçka nga jeta e saj private dhe profesionale gjatë emisionit u publikua edhe një video e shkurt ku tregoj se nëna e saj dikur ka qenë këngëtare.

Nga ajo edhe e kam marrë talentin për këndim tha ajo.

SHPËRNDAJE